INTEREST pomůcky pro sběratele a dárkové předměty

E-shop

Připravili jsme 3 nové kategorie. Budeme je pravidelně doplňovat, neboť zajímavých věcí není nikdy dost :-)

Naleznete zde mince, bankovky, medaile, odznaky, pohlednice a další...

KONTAKTY

INTEREST-Zdeněk Pawlas
K Pískovně 1115
735 41 Petřvald
tel: 732 472 652
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Obchodní podmínky
Obchodní podmínky

 

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě interest-ostrava.cz, který provozuje Zdeněk Pawlas, K Pískovně 1115, 735 41  Petřvald, IČ: 08453390, DIČ: CZ7909105083 zapsán u Obecní ŽÚ Karviná sp. značka: SMK/127911/2019. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatel) a kupujícího (zákazník).

Průběh objednávky a uzavření kupní smlouvy

Ceny zboží jsou platné dle aktuálního zobrazení na eshopu k okamžiku, kdy zboží objednáte.

 1. Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu interest-ostrava.cz, jsou závazné pro obě strany. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami i s reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.
 2. Objednávka vytvořená prostřednictvím eshopu je závazná. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím.
 3. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je řádné vyplnění veškerých povinných údajů dle pravdivé skutečnosti.
 4. Místem dodání zboží je "Dodací adresa" uvedená kupujícím při registraci / objednávce.
 5. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího zaplacením kupní ceny a následně jeho převzetím.
 6. Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetového obchodu interest-ostrava.cz, kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech.
 7. Všechny objednávky jsou vyřizovány dle data vytvoření. 
 8. Objednané zboží odesíláme do 2 pracovních dnů od připsání platby na účet. Pokud se zásilka vrátí jako nevyzvednutá, zákazník bude informován a dotázán na opětovné zaslání. V případě, že bude požadovat druhé zaslání objednaného zboží, bude mu toto zaslaní naúčtováno jako další položka dopravného.
 9. Zboží je zasíláno dle dopravních podmínek v sekci "Doprava a platby". K ceně objednaného zboží  jsou připočteny pouze náklady na odeslání dle zvoleného způsobu platby a přepravy.
 10. Pokud nastane situace, kdy nebude možno vyřídit Vaši objednávku budeme Vás neprodleně kontaktovat.
 11. Všechny ceny v e-shopu jsou uvedeny v českých korunách včetně DPH.
 12. Prodávající si vyhrazuje právo odmítnout vyřízení objednávky, pokud jsou objednací údaje nepřesné či vyvolávají pochybnost s dobrým záměrem koupě zboží.
 13. Kupující bere na vědomí, že prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu, a to zejména s osobami, které dříve podstatným způsobem porušily kupní smlouvu (včetně obchodních podmínek).
 14. Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku pokud se výrazným způsobem změnila cena u dodavatele zboží a kupující změnu ceny neakceptuje.

Odpovědnost za vady a reklamační řád
Provozovatel e-shopu poskytuje záruku na zboží v plném rozsahu obecně platných předpisů. 

Způsob uplatnění reklamace
Kupující může reklamaci uplatnit e-mailem, telefonem či jinou písemnou formou. Reklamaci lze podat také osobně po

předchozí domluvě na adrese Kulturní 1945, Petřvald u Karviné, 735 41.

Reklamace doručovacích služeb
Při převzetí si zásilku vždy pečlivě prohlédněte před dopravcem a v případě poškození obalu, nebo jakékoliv pochybnosti k jejímu stavu zásilku nepřebírejte!!!

Záruční doba začíná běžet od převzetí zboží kupujícím

VRÁCENÍ ZBOŽÍ V ZÁKONNÉ LHŮTĚ 14 DNŮ - ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

 1. Kupující má právo, podle § 53 odstavce 7 novely občanského zákoníku č. 367/2000 Sb., odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum doručení prodávajícímu). Kupující obdrží zpět částku za zakoupené zboží na faktuře, včetně poštovného. Dopravu na naši adresu již hradí ze svých prostředků. Není-li kupující již schopen zboží vrátit, (protože jej již např. nemá), anebo byla hodnota zboží již snížena (protože již došlo k částečnému spotřebování či opotřebování zboží), je kupující povinen chybějící hodnotu podle ustanovení § 458 odst. 1 Občanského zákoníku nahradit v penězích. Toto bude provedeno odečtením ze zaplacené kupní ceny, která bude tudíž kupujícímu vyplacena ve snížené hodnotě.
 2. Vrácené zboží je třeba zaslat jako standardní zásilku (ne na dobírku - nepřebíráme je) v uvedené lhůtě s dopisem, kde uvádíte, že odstupujete od kupní smlouvy v zákonné lhůtě 14 dnů. 
 3. Po obdržení vráceného zboží, prodávající obratem zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem.

Podmínky pro vrácení peněz
Při zrušení objednávky Vám budou peníze vráceny do 14 dnů automaticky na účet, ze kterého byla platba provedena, po dohodě je možné peníze poslat i na jiný účet. 


Adresa pro osobní převzetí, případně pro zaslání reklamovaného zboží
Interest

Zdeněk Pawlas
Kulturní 1945

735 41 Petřvald u Karviné


Změna všeobecných obchodních podmínek
Prodávající je oprávněn Všeobecné podmínky měnit a doplňovat, v případě, že v době změny obchodních podmínek probíhá obchod a změněné stanovy se ho přímo týkají, nebude na ně brán ohled a obchod bude dokončen podle předchozích smluvních podmínek. 

OGNhN